2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane 16 maja 2024

Operator maszyn i urządzeń

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Algas Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Twój zakres obowiązków

·         Obsługa i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem parku maszynowego

·         Podejmowanie doraźnych działań w przypadku usterek i awarii oraz ich usuwanie

·         Monitorowanie i modyfikacja ustawień maszyn i urządzeń oraz kontrola jakości wytworzonego produktu

·         Raportowanie wykrytych nieprawidłowości w procesie produkcji

·         Ścisła współpraca z Działem Produkcji

·         Bieżący udział w audytach i kontrolach na terenie zakładu

·         Prowadzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

·         Wykształcenie średnie techniczne w zakresie budowy, eksploatacji i obsługi maszyn lub pokrewnym

·         Poszukujemy osób z doświadczeniem jak również bez doświadczenia więc jeśli jesteś tegorocznym Absolwentem Szkoły o profilu w zakresie budowy, eksploatacji i obsługi maszyn lub pokrewnym to również czekamy na Ciebie

·         Dobra organizacja pracy własnej, determinacja w działaniu

·         Umiejętność samodzielnego analizowania sytuacji i rozwiązywania problemów technicznych

·         Gotowość do pracy  w systemie zmianowym

·         Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

·         Uprawnienia SEP do 1 KV

To oferujemy

·         Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·         Umowę o pracę

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Pracę w młodym, energicznym zespole

·         Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

·         Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe

·         Premia za polecenie

·         Rabat 25% w sklepie firmowym

·         Paczki świąteczne

Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 918687963