2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Kokoszki
Olga
Dodane 19 czerwca 2024

OPERATOR MASZYN Gdańsk Kokoszki praca produkcja

Wynagrodzenie

30 - 30,01 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Niden Team sp. z o.o. poszukuje osób do na stanowisku OPERATOR MASZYN pracy przy produkcji olejków do papierosów.

  • Praca w Gdańsku (Kokoszki)

  • praca w systemie trzyzmianowym 6-14 , 14-22 i 22-6 , 8 h czas pracy lub 12 h czas pracy

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i linii produkcyjnej

  • kontrola parametrów procesowych, parametrów produktu w trakcie produkcji, odpowiedzialność za jakość gotowego wyrobu

  • kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń po zakończeniu cyklu produkcyjnego przygotowanie instalacji do kolejnej produkcji

  • rozwiązywanie prostych problemów technicznych, technologicznych, w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień

  • wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

  • umiejętność technicznej obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • dokładność, komunikatywność

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

Oferujemy:

  • umowa zlecenie

  • 30,00 zł brutto / 1 h

  • dodatek za prace w godzinach nocnych

  • szkolenie wprowadzające

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

oferta pracy tymczasowej

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Niden Team Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 18, nr rej Agencji 16013. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod(at)niden.pl

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 873535416