2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Euro Opony Sp. z o.o.
Dodane 11 czerwca 2024

Operator maszyn - Euro Opony Sp. z o.o. - Lublin

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ogłoszenie o pracę: Operator maszyn

Lokalizacja: Lublin

Umowa: Pełny etat, umowa o pracę

Godziny pracy: 7:00 - 15:00 (dni robocze od poniedziałku do piątku)

Praca zmianowa: Nie

Twój zakres obowiązków:

•            Obsługa maszyn i urządzeń do bieżnikowania

•            Ocena przydatności opon do bieżnikowania

•            Kontrola jakości wyrobów gotowych

•            Monitorowanie jakości produktów na terenie klienta

•            Dokumentowanie procesów i wypełnianie kart technologicznych

•            Pomoc w serwisie opon osobowych oraz ciężarowych

•            Współpraca z zespołem

•            Zaangażowanie w produkcję

•            Przestrzeganie procedur i instrukcji

•            Asystowanie w magazynie i załadunku

Nasze wymagania:

•            Wykształcenie min. zawodowe

•            Doświadczenie w produkcji

•            Prawo jazdy kat. B

•            Brak przeciwwskazań do pracy z ciężarami dopuszczalnymi Kodeksem Pracy

•            Chęć rozwoju i związania się z pracodawcą na dłuższy okres

•            Umiejętność pracy w grupie

•            Dobra organizacja pracy

•            Dokładność i sumienność

•            Zdolności manualne

O nas:

Jesteśmy polską spółką przemysłowo-handlową, specjalizującą się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla sektora transportowego. Wdrażamy nowoczesne technologie regeneracji opon, dzięki którym podnosimy standardy branży i promujemy zrównoważony rozwój. Oferując bieżnikowanie opon, nie tylko wydłużamy ich żywotność, ale także przyczyniamy się do zmniejszenia ilości odpadów, co ma znaczący wpływ na ochronę środowiska. Działamy na rzecz renomowanych przedsiębiorstw w branży transportowej, dostarczając im ekologiczne i efektywne rozwiązania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 862072813