2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Lubliniec
Dodane 17 kwietnia 2024

Operator maszyn EthosEnergy Poland S.A.

Lokalizacja

Lubliniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

·      Obsługa  maszyn obróbczych ( tokarka, frezarka, wytaczarka)

·       Toczenie, frezowanie, wytaczanie lub szlifowanie w produkcji jednostkowej i małoseryjnej

·       Dobór narzędzi i przyrządów pomiarowych oraz wykonywanie pomiarów

·       Wykonywanie prostych czynności konserwacyjnych przy obsługiwanych maszynach

Wymagania:

·       Wykształcenie zawodowe/ średnie techniczne, preferowany kierunek: obróbka skrawanie

·       Wymagane doświadczenie na podobnych stanowiskach

·       Umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji technicznej i rysunków

·       Chęć do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności

·       Umiejętność pracy zespołowej

·       Dokładność i zaangażowanie

·       Dyspozycyjność

·       Dodatkowy atut: doświadczenie na obrabiarkach CNC

Co oferujemy

·          Kwartalną premię motywacyjną

·          Prywatną opiekę medyczną

·          Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

·          Program poleceń pracowniczych

 Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

  • Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest EthosEnergy Poland S.A. z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 85; 42-701 Lubliniec.

  • W przypadku pytań związanych z przetwarzaniem danych, zachęcamy do kontaktu z powołanym Inspektorem Ochrony Danych dostępnym pod adresem e-mail: iod[at]ethosenergygroup.pl

  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia obecnych jak i przyszłych rekrutacji, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 6 ust. 1 pkt a RODO).

  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji

Lokalizacja

Lubliniec,

Śląskie

Śląskie, Lubliniec
ID: 811971307