2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wołomin
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator maszyn Duczki k./ Wołomina

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się produkcją ciastek zatrudni na stanowisko Operator maszyn. Praca w Duczkach koło Wołomina. CV proszę przesyłać jako odpowiedź na ogłoszenie.

Zakres obowiązków:

- Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

- Regulacja i przezbrajanie maszyn,

- Usuwanie drobnych awarii i zgłaszanie poważnych awarii i potrzeby naprawy oraz współpraca z działem mechanicznym w określeniu przyczyn awarii urządzeń,

- Kontrolowanie bieżącego zużycia materiałów celu zapewnienia ciągłości produkcji,

- Kontrola jakościowa produkowanych wyrobów,

- Raportowanie produkcji,

- Współpraca z zespołem produkcyjnym i działem utrzymania ruchu.

Wymagania:

- Umiejętności manualne i techniczne,

- Sumienność i dokładność w wykonywanych zadań,

- Umiejętność współpracy z innymi,

- Podstawowa umiejętność obsługi komputera/ wyświetlaczy,

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym, tygodniami pon-pt lub w systemie

4-brygadowym (2 dni I zmiana, 2 dni II zmiana, 2 dnia III zmiana, 2 dni wolne)

- praca przy produkcji żywności: wymagane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy:

- Warunki: 3-y miesiące stażu- umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę,

- Wynagrodzenie zależne od doświadczenia w branży produkcyjnej,

-  Pomagamy w formalnościach i szkolimy pod okiem starszego stażem opiekuna,

Administratorem podanych dobrowolnie przez Pana/Panią danych osobowych jest P.P.H PRIMART Marek Łukasiewicz z siedzibą w Wołominie-Duczkach, ul Szosa Jadowska 70. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji do P.P.H PRIMART Marek Łukasiewicz. Inne operacje na podanych danych mogą być wykonywane wyłącznie po wyrażeniu odrębnej zgody. Informujemy o prawie do żądania, w każdym czasie, dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych, które skutkować będzie usunięciem Pana/Pani danych z bazy kandydatów. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat od zakończenia procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 906445256