2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Mucharz
Dodane 17 maja 2024

Operator maszyn do szycia fornirów (kobieta) w Venifloor

Lokalizacja

Mucharz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Szycie formatek z fornirów

  • Obsługa i kontrola maszyn produkcyjnych

  • Ustawianie i kalibracja maszyn zgodnie z ustaloną specyfikacją produkcji

  • Wprowadzanie surowców, materiałów do maszyn i monitorowanie ich wykorzystania

  • Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Bieżąca kontrola jakości surowca i formatek fornirów

  • Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego i nadzorem

  • Dzienne raportowanie wydajności na stanowisku pracy

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • Doskonalenie umiejętności na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Zdolność do pracy w zespole i komunikatywność

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu swoich obowiązków

  • Znajomość podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Umiejętność pracy w warunkach dynamicznego środowiska produkcyjnego

O nas

Firma zajmuje się produkcją naturalnych podłóg fornirowanych. Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: Operator maszyn do szycia fornirów.

Lokalizacja

Mucharz,

Małopolskie

Małopolskie, Mucharz
ID: 918874214