2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Jasin
Dodane 02 kwietnia 2024

Operator maszyn do produkcji ram aluminiowych

Lokalizacja

Jasin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Masz ochotę na coś dużego? Cieszyć się sukcesem?

W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ jesteśmy jednym z wiodących dostawców cyfrowych rozwiązań wielkoekranowych w całych Niemczech i współpracujemy z wieloma znanymi firmami na całym świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i otwarciem nowego zakładu produkcyjnego (drukarni cyfrowej) zlokalizowanego w Jasiniu, k. Swarzędza, szukamy nowych członków naszego zespołu o specjalizacji:

Twoje zadanie:

Jesteś przede wszystkim odpowiedzialny za sprawny przebieg procesu produkcyjnego, przekonując nas o sumiennym dalszym przetwarzaniu naszych ram aluminiowych. Ponadto, dzięki rzetelnej kontroli jakości towaru przed dalszą obróbką, przyczyniasz się do tego, że wszystkie produkowane ramy są wolne od wad.

Podstawowe obowiązki:

• Obsługa piły, wiertarki, maszyn pakujących do produkcji ram aluminiowych

• Monitorowanie i dokumentowanie jakości produkcji ram

• Kompletacja i przygotowanie gotowych ram do wysyłki

• Rejestrowanie zużycia materiałów eksploatacyjnych związanych z produkcją ram w oprogramowaniu Moss JSPA

• Rutynowe ogólne czyszczenie i konserwacja sprzętu i obszarów roboczych zgodnie z harmonogramem konserwacji

• Dokumentowanie pracy w rejestrze pracy

• Współpraca z zespołem w firmie

• Przestrzeganie zasad BHP

Wymagane umiejętności i doświadczenie

• Podstawowe umiejętności obsługi komputera, w tym Microsoft Word i Excel, Internet, Outlook itp.

• Ukończone wykształcenie w zawodzie technicznym

• Umiejętność posługiwania się miarą mierniczą, dostrzegania wad materiałów

• Dobra ocena kolorów i umiejętność dostrzegania różnic w odcieniach kolorów

• Świadomość wysokiej jakości

• Umiejętność skupienia się na zadaniach i pracy pod presją czasu

• Postępowanie zgodnie z pisemnymi i ustnymi instrukcjami

• Doświadczenie w pracy przy obróbce profili aluminiowych (opcjonalnie)

• Ogólna wiedza we wszystkich aspektach aplikacji graficznych (opcjonalnie)

• Umiejętność komunikacji w języku niemiecki lub angielski (opcjonalnie)

• Obsługa wózka widłowego (opcjonalnie)

 Możesz tego od nas oczekiwać

• Miejsce pracy, które jest przyszłościowe

• Atrakcyjne warunki finansowe

• Zostaniesz przeszkolony w sposób kwalifikowany i natychmiast zintegrowany z istniejącym zespołem

• Znajdziesz czyste warunki pracy w nowoczesnej firmie w połączeniu z wysoce zmotywowanym zespołem i przyjemną atmosferą pracy

• Ukierunkowane możliwości dalszego szkolenia

• Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

• Prywatną opiekę medyczną

Chcesz odnieść sukces z Mossem?

Jeżeli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie i jesteś zmotywowany, aby przyczynić się do dalszego sukcesu rozwijającej się firmy i wspólnie z nami realizować nasze ambitne cele, czekamy na Ciebie.

Wyślij swoją aplikację już teraz, podając swoją dostępność na adres e-mail.

www.mossinc.com

Lokalizacja

Jasin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jasin
ID: 888158982