2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wolsztyn
Dodane 21 maja 2024

Operator maszyn do produkcji opakowań

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy?

Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku? Dołącz do naszego zespołu. Jako Operator maszyn do produkcji opakowań będziesz odpowiedzialna/y za obsługę i nadzór maszyn służących do wytwarzania opakowań z tektur litych.

Miejsce pracy: Wolsztyn

Poznaj zakres obowiązków:

-        Ustawianie (przygotowanie) maszyn odpowiednio do wymagań procesu technologicznego zgodnie z instrukcją obsługi, konserwacja, naprawa drobnych usterek

-        Właściwe wykorzystanie maszyn i urządzeń, materiałów i oprzyrządowania

-        Produkcja opakowań w oparciu o plan produkcyjny oraz obowiązujące procedury bezpieczeństwa i jakości

-        Aktywny udział w procesie usprawnień

-        Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń

-        Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

-       Posiadania zmysłu technicznego pozwalającego zrozumieć pracę maszyny, opanować obsługę urządzeń, właściwie zareagować na awarię, rozwiązać problem techniczny

-       Chęci do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności

-       Umiejętności pracy w zespole, elastyczność i motywacja

-       Znajomości zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych

-       Gotowości do pracy w systemie zmianowym

-       Dobrej organizacji pracy własnej

-       Pewności siebie oraz otwartości na zmiany

-       Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

O Twoim nowym zespole:

Jesteśmy średniej wielkości firmą z około 35 pracownikami, z których każdy jest sekretnym składnikiem sukcesu firmy. Jesteśmy zespołem, który odnosi swoje cele dzięki wzajemnemu wsparciu i ciągłej nauce. Oferujemy Ci ciekawą, pełną wyzwań pracę umożliwiającą wykazanie się samodzielnością i inicjatywą. Brak monotonii i współrealizację ciekawych projektów spotkasz u nas na co dzień.

Prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury za pośrednictwem OLX oraz załączanie CV (w formacie .pdf). z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 750671218