2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrówka Zabłotnia
Dodane 27 maja 2024

Operator maszyn do produkcji nitów/śrub (zbijarki 1-4 matryce)

Lokalizacja

Dąbrówka Zabłotnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe STANMAR sp. z o.o. jest producentem elementów metalowych, specjalizującym się w produkcji mało- i średnioseryjnej.

Zatrudnimy pracowników z doświadczeniem na stanowisku Operator maszyn.

Obowiązki:

·        Ustawianie i obsługa maszyn do produkcji śrub i nitów,

·        Sumienne wykonywanie powierzonych zadań.

Wymagania:

·        Umiejętność ustawiania i obsługi maszyn do kucia na zimno,

·        Zaangażowanie oraz sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,

·        Sprawność fizyczna i manualna.

Oferujemy:

·        Pracę w systemie dwuzmianowym,

·        Wsparcie rozwoju zawodowego,

·        Pracę w przyjaznej atmosferze

·        Współfinansowanie benefitów pozapłacowych.

Miejsce pracy: Dąbrówka Zabłotnia (gm. Kowala Stępocina)

Prosimy o przesłanie CV na adres: biuro[małpa]stanmar.net.pl oraz podanie w tytule wiadomości: „Operator zbijarek”.

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe STANMAR sp. z o.o. dla celów związanych z przeprowadzeniem rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Dąbrówka Zabłotnia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Dąbrówka Zabłotnia
ID: 896102178