2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielawa
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator maszyn, CNC (wiertarka, laminarka, piła panelowa)

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Wypych Meble zajmująca się produkcją mebli łazienkowych poszukuje na stanowisko:

Operator maszyn CNC min: Laminarka, wiertarka, piła panelowa

Miejsce pracy: Bielawa

Obowiązki:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • nadzór nad jakością wykonywanych elementów

  • efektywna realizacja zleceń produkcyjnych

  • konserwacja maszyn

  • utrzymanie w czystości stanowiska pracy

  • Samodzielność w planowaniu czasu i organizacji zadań

  • Duże zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów

  • Komunikatywność

  • Dyspozycyjność na 2 zmiany

Oferujemy:

  • przeszkolenie

  • pracę w ambitnej i rozwijającej się firmie,

  • przyjemną atmosferę pracy,

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do stażu pracy i umiejętności,

Prosimy o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Bielawa,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielawa
ID: 649119175