2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 28 maja 2024

Operator maszyn CNC (tokarz/frezer)

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Operator CNC (tokarz/frezer)

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn CNC 3 i 4 osiowych – tokarek i frezarek,

  • Zapewnienie sprawnego procesu produkcyjnego zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi,

  • Dobór i kontrola zużycia narzędzi oraz optymalizacja parametrów obróbki,

  • Rejestrowanie pracy na kartach produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (techniczne) – mile widziane,

  • Doświadczenie na stanowisku operatora CNC (frezarki i/lub tokarki) mile widziane

  • Dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka),

  • Sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy, docelowo na czas nieokreślony,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • Pracę w systemie zmianowym (2 zmiany, w przyszłości możliwość uruchomienia 3 zmiany).

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 857134992