2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Polesie
Andżelika Falkiewicz
Dodane 20 maja 2024

operator maszyn cnc (tokarka, frezarka)

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteś operatorem CNC i szukasz stabilnego zatrudnienia w renomowanej firmie?

Cenisz sobie rodzinną atmosferę w zakładzie pracy?

Jeśli tak, to ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie. Aplikuj!

Miejsce pracy : Łódź ul. Kurczaki

oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, zwiększanie podstawy wynagrodzenia poprzez wewnętrzny system szkoleń
  • pracę w systemie 3 zmianowym od pn. do pt.,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • kartę sportową, opiekę medyczną, paczki na Święta,
  • program rozwojowy,

zadania

  • obsługa maszyn cnc ( tokarki, frezarki),
  • kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu,
  • przygotowywanie i montaż narzędzi,
  • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym,

oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze maszyn cnc,
  • znajomości czytania rysunku technicznego,
  • umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych,

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 916495428