2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Osła
Alicja Steć-Bogucka
Dodane 23 kwietnia 2024

operator maszyn | nowe technologie | rozwój i awans

Wynagrodzenie

4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Osła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oferujemy pracę z bardzo dużymi możliwościami rozwoju w nowo powstającej fabryce zajmującej się produkcją ekologicznych materiałów izolacyjnych oraz konstrukcyjnych. Na początek praca jest na 1 zmianę od poniedziałku do piątku. Potrzebujesz mieć również własny transport.

Chcesz mieć stabilną pracę ze świetnym rozwojem osobistym?

Aplikuj czym prędzej, bo miejsca szybko znikają - nie przegap swojej szansy.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat - odprowadzimy wszystkie składki, masz prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego
  • po 6 miesiącach bezpośrednie zatrudnienie w firmie produkcyjnej
  • wynagrodzenie zasadnicze plus cykliczne premie
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • darmowy transport wraz z rozwojem firmy
  • karta sportowa (basen, siłownia, zajęcia fitness i inne), ubezpieczenie, opieka medyczna

zadania

  • obsługa linii produkcyjnej
  • monitorowanie procesu produkcyjnego na każdym etapie
  • prace konserwatorskie i okołoprodukcyjne
  • usuwanie bieżących awarii
  • kontrola maszyn w celu wykrywania i zapobiegania uszkodzeniom

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • doświadczenia w pracy z liniami / maszynami produkcyjnymi
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera
  • możliwości dojazdu do pracy w miejscowości Osła

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Osła,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Osła
ID: 908890189