2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Zielona Góra
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator Maszyn CNC Niemcy-Halle

Wynagrodzenie

12 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja online

Firma Schack Personal Service GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator Maszyn CNC

Miejsce pracy: Halle

WYMAGANIA:

  • Znajomosc jezyka niemieckiego min A2-B1

  • Mile widziane wyksztalcenie kierunkowe

  • Auto na dojazd do pracy

  • Doswiadczenie na ww stanowisku

  • Znajomosc rysunku technicznego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsugiwanie maszyn CNC tokarka badz frezarka

  • oraz rowniez pila badz mala Gientarka

  • praca w systemie 3 zmianowym

  • dbalosc o porzadek na stanowisku pracy

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 13,80 euro brutto/godzinę

  • Dieta 55-60 euro netto/za każdy przepracowany dzień

  • Możliwość nadgodzin

  • Możliwość zaliczek

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę - opłacane przez pracownika z diety

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

  • wyplaty do kazdego 15 dnia miesiaca

  • Premia 50€ na paliwo odrazu z pierwsza wyplata

  • Premia za frekwencje w pracy 300€ co 6 miesiecy

Prosimy o załączenie klauzuli:

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 846407403