2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Krępice
Dodane 17 czerwca 2024

Operator maszyn CNC | INMED S.A. | Krępice k/Wrocławia

Lokalizacja

Krępice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Napisz nowy rozdział własnej kariery w branży medycznej i rozpocznij pracę jako Monter Instalacji Gazów Medycznych. Rodzinna firma z tradycją INMED S.A., specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań medycznych do szpitali, buduje zespół najlepszych specjalistów, chcących dostarczać najwyższą wartość dla klientów, kontrahentów i zwykłych ludzi. Jeśli Twoja misja wpisuje się w ten kierunek, zaaplikuj i dołącz do zespołu sportowców, podróżników, geeków komputerowych, pasjonatów motoryzacji i moli książkowych, którzy oprócz dostarczania światu nowoczesnych urządzeń medycznych, potrafią śmiać się, dyskutować i konstruktywnie spierać.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn CNC

  • terminowa realizacja zleceń produkcyjnych na podstawie planu

  • dobieranie i ustawianie właściwych parametrów pracy maszyny – do przyuczenia

  • optymalizacja procesu produkcyjnego oraz reagowanie na niezgodności

  • monitorowanie procesu obróbki oraz jakości wyrobów

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe jako operator CNC lub ukończony kurs operatora CNC

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej, rodzinnej firmie o wysokich standardach pracy, globalnym zasięgu i branży, która służy innym (medyczna)

  • Kafeteryjny wybór dofinansowania po okresie próbnym – sam/-a decydujesz na co to przeznaczysz (karta Multisport / LUXMED / SmartLunch / Ubezpieczenie grupowe)

  • Rozwój osobisty wraz z rozwojem firmy i zatrudnienie na długie, spokojne lata

  • Pracę w przyjaznym miejscu w Krępicach k/ Wrocławia blisko obwodnicy

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Realne wsparcie w kompleksowym przygotowaniu do nowej roli – dajemy dużo od siebie, aby Tobie pracowało się lekko i efektywnie

  • Premie za osiągane wyniki w zależności od Twojego indywidualnego zaangażowania

O firmie:

INMED to eksperci w zakresie wyrobów medycznych i instalacji gazów medycznych. Nasza działalność oparta jest na projektowaniu, produkcji, montażu, a także serwisowaniu i dystrybucji urządzeń medycznych przeznaczonych do szpitali.

Zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie zaowocowało ugruntowaną pozycją na rynku. Jesteśmy rzetelnym i wiarygodnym partnerem w biznesie, co potwierdzają liczne certyfikaty, referencje, nagrody i... nasi Pracownicy oraz Klienci - najbardziej wartościowe źródło wiedzy.

Miejscem pracy są Krępice pod Wrocławiem, tuż obok Leśnicy, w bliskiej odległości od wrocławskiej obwodnicy.

Zostań częścią zespołu sportowców, podróżników, geeków komputerowych, pasjonatów motoryzacji i moli książkowych, którzy oprócz dostarczania światu nowoczesnych urządzeń medycznych, potrafią śmiać się, dyskutować i konstruktywnie spierać.

Lokalizacja

Krępice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Krępice
ID: 921218439