2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielsko-Biała
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator maszyn CNC do produkcji mebli

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ATEPAA specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz wdrażaniu całościowych projektów wyposażenia w meble dla hoteli, restauracji, sklepów oraz klubów fitness. Realizujemy projekty dla klientów z całego świata. Dzięki własnej nowoczesnej hali produkcyjnej i kreatywnemu zespołowi projektowemu, jesteśmy w stanie sprostać każdym, nawet najbardziej wymagającym projektom. Stwarzamy możliwości rozwoju umiejętności zawodowych przez ciekawe i wymagające projekty, które dają wiele satysfakcji.

Nasza współpraca opiera się na wzajemnym szacunku, zaufaniu i miłych relacjach między, pracownikami oraz nami i naszymi klientami. Oferujemy pracę na nowoczesnych maszynach w bezpiecznym i przyjemnym środowisku pracy.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: OPERATOR MASZYN CNC

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn do produkcji mebli takich jak: piła panelowa, okleiniarka wąskich płaszczyzn oraz centrum wiercące,

  • podstawowa obsługa techniczna maszyny,

  • terminowe i dokładne realizowanie zleceń produkcyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (będzie dodatkowym atutem),

  • znajomość płyt drewnopochodnych, kolorów, struktur (w zakresie minimalnym),

  • znajomość technologii produkcji mebli (będzie dodatkowym atutem),

  • umiejętność pracy na dokumentacji technicznej,

  • dbałość o swoje stanowisko pracy, czystość, ład i porządek,

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i pracowitość w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • ciekawą i rozwojową pracę w młodym, energicznym zespole,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia oraz wdrożenia do każdego stanowiska,

  • ubrania firmowe,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do realizacji założonych celów,

  • pakiety ubezpieczeń grupowych na życie i zdrowie.

Jak aplikować?

Prześlij nam swoje CV, używając przycisku poniżej.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:

ATEPAA Sp. z o.o., ul. Wędrowców 112, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5472165082

Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATEPAA Sp. z o.o., ul. Wędrowców 112, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5472165082 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 905868433