2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Świdnik
Aleksandra
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator maszyn CNC- bez doświadczenia

Lokalizacja

Świdnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

TEMARED jest producentem wielofunkcyjnych przyczep bagażowych oraz przyczep specjalistycznych do przewozu samochodów, pojazdów budowlanych, motocykli, quadów oraz łodzi. Firma produkuje ponad 50 000 przyczep rocznie, które sprzedawane są w ponad 250 punktach w 47 krajach. W 2023 roku firma po raz czwarty otrzymała nagrodę Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Grupa TEMARED należy do grona największych pracodawców w województwie lubelskim zatrudniając ponad 500 wykwalifikowanych specjalistów.

W związku z rozwojem działalności aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator maszyn - bez doświadczenia

Twój zakres obowiązków:

  • Obróbka plastyczna blach na wybranych maszynach CNC;

  • Dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki;

  • Sprawdzanie zgodności detalu gotowego z rysunkiem;

  • Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu;

Wymagania:

  • Otwartość i chęć do nauki;

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym ( 3 zmiany od poniedziałku do piątku);

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Wsparcie w procesie wdrożenia do pracy- wszystkiego Cię nauczymy!

  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy;

  • Benefity: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe;

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Temared Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością siedzibą w Świdniku (Al. Lotników Polskich 1, 21-040 Świdnik).

W CV prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Świdnik,

Lubelskie

Lubelskie, Świdnik
ID: 911866627