2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Garbatka
Rekrutacja
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator Maszyn CNC

Lokalizacja

Garbatka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Akrostal jest jednym z czołowych, europejskich dystrybutorów stali jakościowej. Wśród naszych odbiorców znajdują się największe firmy spośród takich gałęzi gospodarki jak przemysł lotniczy, samochodowy, armaturowy, stoczniowy, rolniczy oraz odlewniczy.

Jeśli szukasz inspirujących wyzwań, zrób kolejny krok w swojej karierze i dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce pracy: Garbatka (okolice Rogoźna)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn CNC (wykonywanie detali zgodnie z rys. konstrukcyjnymi i założeniami technologicznymi),

  • Kontrola wymiarowa produkowanych detali,

  • Wykonywanie niezbędnych korekcji,

  • Przezbrajanie maszyn.

Poszukiwane kompetencje:

  • Umiejętność obsługi maszyn CNC (głównie frezarki CNC),

  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego,

  • Znajomość systemów sterowania Fanuc,

  • Dokładność i zaangażowanie,

  • Przestrzeganie norm i procedur jakościowych,

  • Dbałość o stanowisko pracy,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziane: Uprawnienia na suwnice i żurawie.

Oferujemy:

  • szkolenie stanowiskowe,

  • umowę o pracę + system nagród,

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • ubezpieczenie grupowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Garbatka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Garbatka
ID: 912456614