2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
Dodane 05 lipca 2024

Operator maszyn CNC

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Operator maszyn CNC

Firma Hurtostal 2 Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Szczecin Dąbie – ul. Pomorska 53 B

Opis wymagań:

·         Wykształcenie minimum średnie techniczne

·         Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na maszynach CNC

·         Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

·         Dyspozycyjność, rzetelność, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność

·         Chęć do pracy, zaangażowanie do uczenia się

·         Umiejętność czytania rysunku technicznego

·         Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi

Mile widziane:

·         Umiejętności pracy na wielu maszynach typu CNC

·         Znajomość metody 5S

Opis oferty:

Poszukujemy nowego członka zespołu operatorów CNC w Hurtostal 2 Sp. z o.o.! Będziesz miał okazję pracować na najnowocześniejszych maszynach, takich jak laser, plazma, prasa czy centrum frezarskie, a to pozwoli nam lepiej obsługiwać naszych klientów i wykonywać dla nich zlecenia. Razem będziemy usprawniać pracę naszej firmy i wpływać na jej rozwój. Jeśli jesteś gotowy do tego wyzwania, zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Zakres obowiązków:

·         Obsługa maszyn CNC (Frezarka 3 osiowa firmy HAAS, Frezarko-wiertarka CMA)

·         Wypełnianie raportów produkcyjnych

·         Kontrola jakości wykonanych przez siebie wyrobów

·         Zdejmowanie i pakowanie gotowych elementów

·         Konserwacja maszyny oraz stanowiska pracy

Co oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę

·         Możliwość rozwoju zawodowego

·         Wynagrodzenie 5500 – 8000 zł brutto oraz premia od czasu maszyny

·         Pracę w młodym zespole, w firmie z długoletnim doświadczeniem, w dobrej

atmosferze pracy (zweryfikuj sam)

·         Pracę w ogrzewanej hali z w pełni wyposażonym zapleczem socjalnym

·         Wydłużony czas przerwy śniadaniowej

·         Dodatkowo przewidujemy przeszkolenie jako operator na tych maszynach, na których kandydat nie posiada doświadczenia

·         Szkolenie z zakresu operowania suwnicą

Informacje dodatkowe:

·         Rekrutacja odbywa się w siedzibie firmy: ul. Pomorska 53 B, Szczecin Dąbie

·         Język rekrutacji: polski

·         Możesz zacząć pracę jak najszybciej

·         Płatny urlop dla umowy o pracę

·         Praca na stałe

·         Praca w systemie zmianowym

·         Brak podroży służbowych

·         Pracujemy na maszynach: wypalarka laserowa TruLaser 3030 BE, plazma ESAB, prasa krawędziowa RICO 2161, centrum frezarskie HAAS VF8/50 NGC oraz wiertarko-frezarka CMA TRD

CV można wysyłać drogą e-mailową z dopiskiem stanowiska pracy.

Kontakt tel. 60*******86

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 877842307