2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Praga-Północ
Dodane 05 kwietnia 2024

Operator maszyn CNC

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania

  • Obsługa frezarek CNC

  • Produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu.

  • Wykonywanie pomiarów oraz kontrola jakości obrabianych detali.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na maszynach CNC

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Znajomość sterowania Fanuc (Okuma, Sinumerik będą dodatkowym atutem)

  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych (suwmiarka ,średnicówka itp.)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach również dla członków rodziny.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ. Uprzejmie prosimy o zawarcie następującej zgody w dokumentach aplikacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez FOP AVIA S.A. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego”

Klauzula obowiązku informacyjnego

1.    Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A. z siedzibą w Warszawie (03-768) przy ul. Siedleckiej 47, NIP: 113-18-80-976, REGON: 012846667, działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), zwanego dalej „RODO” informuje Panią/Pana, że jest Administratorem Pani/Pana danych osobowych.

2.    Administrator w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych.

3.    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych jest uprawnienia do żądania danych niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem umowy w zakresie wskazanym w art. 221 kodeksu pracy, a w pozostałym zakresie zgoda na przetwarzanie danych osobowych, która w każdym czasie może być odwołana.

4.    Odbiorcami Pani/Pana dane osobowe będą:

·pracownicy biorący udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym;

·pracownicy działu kadr Administratora;

·podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora - na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych;

·serwisy internetowe za pośrednictwem, których Administrator publikuje ogłoszenia o pracę.

5.    Ma Pan/Pani prawo do:

·dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

·wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

·przenoszenia danych,

·cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,

·wniesienia skargi do organu nadzorczego – Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

7.    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora rozpatrywane.

8.    Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FOP AVIA S.A. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 822310978