Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 04 września 2024

Operator maszyn CNC

Lokalizacja

Chojnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Firma Stahlbau Automotive Sp. z o.o. w Chojnowie zatrudni mężczyzn na stanowisko

–  Operator maszyn CNC

 Twój zakres obowiązków:

·         Wykonywanie prac przy obsłudze maszyn CNC

·         Dbanie o należyty stan maszyn CNC

·         Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy,

·         Przestrzeganie standardów jakościowych oraz procedur obowiązujących w firmie.

-         Kontrola wykonywanych elementów zgodnie z dokumentacją

 Nasze wymagania:

·         Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn CNC

·         Dobra organizacja pracy własnej,

·         Sumienność,  dokładność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań,

·         Umiejętność pracy w zespole,

·         Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

-         Wykształcenie zawodowe lub średnie

To oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie,

·         Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o uregulowanej pozycji rynkowej,

·         Sprzyjające warunki do rozwoju zawodowego,

·         Miłą atmosferę.

Miejsce wykonywanie pracy: ul. Kolejowa 25 (wjazd od ul. Kusicińskiego), Chojnów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kadry(małpa)zks-stahlbau.pl lub bezpośrednio w siedzibie firmy przy ul. Kolejowej 25, (wejście od ulicy Kusocińskiego) 59-225 Chojnów.

 Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016

zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych

(Dz. U. Nr 101 poz,926 ze zmianami)".

Lokalizacja

Chojnów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Chojnów
ID: 822304584