2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Ostróda
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator maszyn CNC

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Stocznia Model - Art to firma z ponad 22 – letnim doświadczeniem w produkcji jachtów klasy „premium” dla wiodących marek skandynawskich.

Ponad dwudziestodwuletnie doświadczenie w tym zakresie oraz nowoczesne zaplecze techniczne i technologiczne, stawia „Model-Art” w gronie liderów technologii kompozytowych oraz budownictwa jachtowego w Europie.

Jesteśmy dumni, że łodzie wyprodukowane w Model-Art zdobią porty na całym świecie: od Japonii, Australii, Europy po USA i Kanadę.

Opis stanowiska:

  • obsługa frezarki CNC za pomocą oprogramowania frezarki i wprowadzanych programów dostarczonych przez programistów CNC,

  • kontrolowanie jakości wytworzonego produktu,

  • kontrolowanie i dokonywanie pomiarów stanu frezów,

  • nakładanie pasty na wyfrezowane styropianowe modele,

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,

  • zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń, prowadzenie rejestrów wykonywanych procesów produkcyjnych na dziale CNC,

  • przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ.

Wymagania:

  • Analiza sytuacji i rozwiązywanie problemów

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Sumienność i dokładność

  • Umiejętności manualne

  • Wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna

  • Umiejętność pracy zespołowej i partnerskiej

  • Umiejętność obsługi prostych urządzeń produkcyjnych

  • Wykształcenie techniczne średnie, mile widziani absolwenci szkól o profilu: mechatronika, mechanika, automatyka, robotyka i podobne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stałe wynagrodzenie + premia

  • Udział w dedykowanym i współfinansowanym przez firmę systemie prywatnej opieki zdrowotnej,

  • Współzarządzany przez pracowników pakiet świadczeń socjalnych,

  • Możliwość dofinansowania działań rekreacyjno-sportowych MULTI SPORT

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W CV proszę umieścić klauzurę

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Model Art. Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 11-go Listopada 30d, 14-100 Ostróda, w celu realizacji procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 668750209