2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Fabryczna
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator maszyn budowlanych

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W celu wzmocnienia naszego zespołu w obszarze budownictwa drogowego otwieramy rekrutację na stanowisko:

OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH

Miejsce pracy: Wrocław i okolice.

Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyn budowlanych w zależności od posiadanych uprawnień: koparki, ładowarki, równiarki,

spycharki, walca bądź rozściełacza.

• Dbanie o powierzony sprzęt.

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora wybranego sprzętu.

• Posiadanie odpowiednich uprawnień.

• Dyspozycyjność, sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

• Zawsze wypłacane terminowo wynagrodzenie uzależnione

od posiadanych umiejętności.

• Atrakcyjny system premiowy.

• Miejsce pracy dopasowane do miejsca zamieszkania, bez delegacji.

• Prywatną opiekę zdrowotną.

• Dofinansowanie do pracowniczych kart sportowych.

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy uprzejmie prosimy o przesyłanie aplikacji Cv za pośrednictwem portalu.

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.

ul. Szczecińska 11

54-517 Wrocław

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 868866953