2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 18 kwietnia 2024

Operator maszyn budowanych na farmie fotowoltaicznej

Wynagrodzenie

32 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

HM Serwis Group jest Agencją Zatrudnienia nr 15326. Obecnie dla jednego z naszych Klientów zajmującego się instalacjami fotowoltaicznymi poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH.

Miejsce pracy:  POLSKA (różne lokalizacje)

Nr ref.: fot/pol/2024

Obowiązki:

  • Obsługa kafara/palownicy

  • Wyznaczanie linii między słupami oraz miejsca wbicia

  • Prowadzenie prac zgodnie z obsługą maszyn oraz z przepisami BHP

  • Dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi kafara samojezdnego - MILEWIDZIANE

  • Doświadczenie techniczne budowlane - MILEWIDZIANE

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność planowania pracy (kolejność wykonywania prac)

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy poza swoim miejscem zamieszkania

Oferujemy:

  • Zlecenie na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy

  • Stawką godzinową akordowa -miesięczne wynagrodzenie od 6 000 zł netto

  • Pracę od poniedziałku do piątku 7:00-17:00/soboty 7:00-14:00

  • Zakwaterowanie + codziennie transport do pracy

  • Karierę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się branży energii słonecznej

  • Profesjonalne szkolenia

  • Praca na sprzęcie wysokiej jakości

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i lub kontakt telefoniczny :

kom. 79*******00

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez HM Serwis Group Sp. z o.o. ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 912671722