2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Krowodrza
Justyna
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator maszyn - Alfa Laval Kraków

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

W Alfa Laval zawsze dokładamy wszelkich starań, by sprostać największym wyzwaniom. Istniejemy po to, aby przyspieszać sukces naszych klientów, ludzi i planety. Aby to osiągnąć, potrzebujemy oddanych, dociekliwych i ciekawych świata pracowników. To cechy, które stoją za genialnymi pomysłami. A genialne pomysły są motorem postępu. Jako członek naszego zespołu znajdziesz się w niezwykle zróżnicowanym i opartym na trosce środowisku pracy i zyskasz wpływ na rozwój. Jesteś tu po to, by dokonać czegoś wielkiego. Nieustannie budujemy mosty do przyszłości dzięki zrównoważonym rozwiązaniom, które przyczyniają się do rozwiązania najpilniejszych problemów naszej planety. Każdego dnia sprawiamy, że świat staje się lepszy.

Obecnie do firmy Alfa Laval Kraków poszukujemy na stanowisko: Operator maszyn

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa i ustawianie maszyn m.in. giętarki CNC

  • Przygotowanie części metalowych

  • Gięcie metalu

  • Kontrola wymiarów

  • Sprawdzanie jakości

  • Praca z dokumentacją techniczną oraz dbanie o powierzone stanowisko pracy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Dobrej znajomości rysunku technicznego

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Łatwość komunikowania się

  • Umiejętność i chęć pracy w zespole

  • Uprawnienia UDT na suwnice - mile widziane

To oferujemy:

  • Zdobędziesz doświadczenie w szwedzkim koncernie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Będziesz mieć okazję pracować z najlepszymi specjalistami

  • Będziesz pracować w bezpiecznym otoczeniu i mieć dostęp do najwyższej jakości narzędzi pracy

  • Dołączysz do zespołu, który ceni sobie atmosferę pracy - koledzy chętnie pomogą Ci w każdej sytuacji

  • Znajdziesz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym pakietem socjalnym: darmowa opieka medyczna dla całej rodziny, platforma MyBenefit, możliwość nauki języka angielskiego, dofinansowanie do posiłków, premia roczna, premia relokacyjna, program poleceń pracowników, kawa herbata i napoje zapewniane przez pracodawcę, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji dla dzieci, upominki świąteczne i imprezy integracyjne

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 827309524