2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Czerniewice
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator maszyn.

Lokalizacja

Czerniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Firma Enson poszukuje osoby na stanowisko Operator maszyn.

Jesteśmy producentem konstrukcji dla branży PV.

Pomagamy firmom EPC, producentom i generalnym wykonawcom wykorzystywać maksimum zielonej energii. Doświadczenie zdobywaliśmy na rynkach europejskich – w portfelu mamy już ponad 200MW zrealizowanych inwestycji, a kolejne 3 GW czeka w portfelu GK na realizacje.

Konstrukcje Enson tworzyliśmy z najwyższą starannością, na własne potrzeby inwestycyjne. Spełniają one obowiązujące normy gwarantując niezawodność, trwałość i efektywne użytkowanie przez lata.

Własne biuro projektowe i R&D pozwala nam odpowiadać na zróżnicowane potrzeby klientów.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej TDJ. Wraz z innymi firmami z sektora energetycznego, przemysłowego, czy e-mobility, przyspieszamy transformację energetyczną, korzystając wzajemnie ze swoich doświadczeń i zasobów.

Wspólnie tworzymy silny podmiot na rynku zielonej energii.

Operator maszyn

Jako operator maszyn będziesz odpowiedzialny za obsługę linii produkcyjnych, kontrolowanie jakości produktów oraz prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa linii produkcyjnych do cięcia i profilowania blach z kręgu,

  • wykonywanie zleceń zgodnie z planem produkcyjnym,

  • kontrola jakości wytworzonego produktu,

  • dbanie o najwyższą jakość produkowanych wyrobów,

  • współpraca z zespołem w zakresie utrzymania ciągłości procesu produkcji,

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,

  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej,

  • aktywny udział w procesie przezbrajania linii produkcyjnej.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn na produkcji,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • odpowiedzialność, niezawodność, rzetelność i punktualność,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych,

  • gotowość do pracy zmianowej.

Mile widziane:

  • Uprawnienia UDT jako operator suwnic,

  • Uprawnienia UDT jako operator wózków widłowych.

Lokalizacja

Czerniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Czerniewice
ID: 913633007