2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Gruszczyn
Dodane 22 maja 2024

Operator maszyn

Lokalizacja

Gruszczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • obsługa nowoczesnych maszyn do produkcji tablic rejestracyjnych

  • ustawianie parametrów maszyn

  • przezbrojenia maszyn

  • pakowanie wyrobów gotowych

  • kontrola jakości produktu finalnego

  • rejestrowanie wykonywanych czynności w systemie informatycznym

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie techniczne

  • znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych

  • zaangażowanie i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

  • gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • świetną atmosferę pracy

  • premię miesięczną oraz premię świąteczne

  • nagrody pieniężne za pomysły usprawniające pracę w organizacji

  • karnet na obiekty sportowo-rekreacyjne

  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

  • ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, paczki dla dzieci)

Organizujemy dla naszych pracowników wyjazdy integracyjne w góry w sezonie letnim i zimowym, spływy kajakowe, udział w biegach ulicznych, wyjścia do teatru i kina, pikniki rodzinne.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o przesłanie CV zawierającego oświadczenie o treści : Jestem zainteresowany zatrudnieniem w przedsiębiorstwie Utal Sp. z o.o.

Wszelkie informacje na temat ochrony danych w procesie rekrutacji znajdą Państwo w Regulaminie Rekrutacji na stronie www.utal.pl w zakładce: KARIERA

Lokalizacja

Gruszczyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gruszczyn
ID: 684990641