2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Marcin Trójca
Dodane 23 kwietnia 2024

operator maszyn -> 5000 zł brutto->dofinansowany transport

Wynagrodzenie

5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Myślisz o pracy jako operator maszyn? Masz doświadczenie w pracy na produkcji? Jeżeli tak, nasza oferta pracy stałej czeka na Ciebie.

Lokalizacja: Danone Bieruń

oferujemy

  • wynagrodzenie od 5000 zł brutto/mc
  • ofertę pracy stałej  bezpośrednio u klienta-umowa o pracę
  • dofinansowany transport pracowniczy do Bierunia z wielu miejscowości (min. Oświęcim, Tychy, Mysłowice, Lędziny, Imielin, Jaworzno)
  • cotygodniowe paczki bonusowe w postaci produktów klienta: serki, jogurty i produkty mleczne
  • atrakcyjne benefity: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wyprawka dla dziecka, dodatkowe świadczenia socjalne,wczasy pod gruszą, bony na święta Bożego Narodzenia, dofinansowanie do posiłków (stołówka pracownicza), platforma benefitowa (punkty); dodatek do pracy w sobotę 175% (jeżeli nie zostanie wybrana jako dzień wolny w innym terminie) lub 75% (jeżeli sobota zostanie odebrana jako dzień wolny w inny dniu), premia kwartalna do 2000 zł brutto, wyższy dodatek do pracy w nocy - 25% od stawki podstawowej

zadania

  • obsługa i nadzór nad maszynami produkcyjnymi
  • prowadzenie dokumentacji związanej z uruchamianiem i pracą na maszynach produkcyjnych
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów, sprawdzanie ich zgodności z określonymi standardami i specyfikacjami

oczekujemy

  • książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych, lub chęci do jej wyrobienia
  • wymagane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym (obycie z linią produkcyjną, maszynami)
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • mile widziane wykształcenie techniczne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 908896299