2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Legnica
Dodane 10 kwietnia 2024

Operator logistyki - praca od zaraz!

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. T

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR LOGISTYKi

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,

  • pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z nowoczesnym parkiem maszynowym,

  • Przejście na umowę o pracę z Firmą po okresie próbnym,

  • miesięczny okres rozliczeniowy,

  • perspektywy rozwoju,

  • szkolenia organizowane przez zakład pracy,

  • podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych,

  • proces wdrożenia na stanowisku pracy dla nowego pracownika,

  • dofinansowe do posiłków w wyskokości 50%

  • dojazd do mniejsca pracy z miejscowośći Jawor, Chojnów, Złotoryja, Lubin,

  • Dostęp do portalu pracowniczego MyTrenkwalder,

  • Wsparcie Konsultanta Trenkwalder podczas całego okresu zatrudnienia, -

  • Bogaty pakiet benefitów Trewnkwalder : prywatna opieka medyczna, Karta Medicover, ubezpieczenie grupowe,

  • premia za polecenie Kandydata do pracy*,

  • premia na start i bonus relokacyjny*.

Obowiązki:

  • prawidłowy rozładunek aut zgodnie z awizacją importową

  • kontrola ilościowa otrzymanego komponentu z otrzymanymi dokumentami

  • kompletacja wysyłki do klienta zgodnie z manifestem

  • kontrola stanów magazynowych na podległym obszarze;

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

  • uprawnienia do prowadzenia wózka jezdniowego z napędem silnikowym (UDT)

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 - zmianowym

  • umiejętnością pracy w grupie

  • nastawieniem na realizację celów.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 775492775