2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane 24 maja 2024

Operator linii szkła

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Zadania:

  • Obsługa i nadzór nad urządzeniami produkcyjnymi
  • Konserwacja, naprawa maszyn
  • Obsługa systemów informatycznych wspomagających produkcję
  • Proste naprawy mechaniczne
  • Przestrzeganie zasad BHP i ochrony środowiska
  • Zabezpieczenie ciągłości produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z branży produkcyjnej
  • Posiadanie kwalifikacji elektrycznych
  • Chęć podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym
  • Dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)

Oferta:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio pod firmą (pierwsza umowa na okres 3 lub 6 miesięcy)
  • Praca w systemie 4-brygadowym (według grafiku, po 8 h)
  • Wynagrodzenie zasadnicze
  • Premia produkcyjna
  • Premia BHP
  • Dodatek za pracę 4-brygadową (wypłacany miesięcznie)
  • Dodatek za pracę w porze nocnej
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dofinansowanie posiłków, fundusz oszczędnościowy, program rekomendacji, bonus roczny i świąteczny)

Jeżeli zależy Ci na rozwoju zawodowym, praca w systemie 4-brygadowym nie stanowi dla Ciebie kłopotu, a branża techniczna to kierunek właśnie dla Ciebie, wyślij Swoje CV i zaprezentuj swoją kandydaturę na rozmowie kwalifikacyjnej. To może być Twoja nowa praca! Stanowiska zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn! Oferta dotyczy pracy stałej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 917408093