2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wróblowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator linii produkcyjnych - Wróblowice / 2 zmiana / 1/2 etatu

Wynagrodzenie

2 700 - 3 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wróblowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z branży suplementów diety zatrudni doświadczonego OPERATORA linii produkcyjnej - czysta produkcja, na 1/2 etatu, od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (15-19).

Obowiązki:

  • umiejętność pracy z urządzeniem produkcyjnym,

  • praca głównie w procesie produkcji przy liniach produkcyjnych, sporadycznie w naważaniu i transporcie surowców,

  • przestrzeganie procedur i standardów pracy zgodnych z GMP, HACCP,

  • dbanie o powierzony sprzęt.

Wymagania:

  • zdolność logicznego myślenia,

  • umiejętność sprawnej obsługi urządzeń produkcyjnych:

- panelu HMI,

- czujników optycznych / pojemnościowych itd.,

- obserwacja urządzenia, wyciąganie wniosków i dobieranie najbardziej optymalnych ustawień

(elektronicznych i mechanicznych),

  • umiejętność sprawnego działania i podejmowania prawidłowych decyzji w stresujących sytuacjach (np. awaria linii),

  • zdolności manualne,

  • pracowitość i umiejętność organizacji pracy,

  • podstawowa wiedza z zakresu elektroniki i mechaniki urządzeń produkcyjnych,

  • sprawność fizyczna,

  • sumienność i dokładność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka kultura osobista,

  • minimum kilkuletnie doświadczenie na stanowisku operatora urządzeń lub pracownika utrzymania ruchu,

  • książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (15-19),

  • prywatną opiekę medyczną LUXMED,

  • umowę o pracę na 1/2 etatu po okresie próbnym (okres próbny: umowa zlecenie),

  • wynagrodzenie podstawowe od 2700- 3200 brutto,

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,

  • możliwość pracy w ramach nadgodzin,

  • premie uznaniowe.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Szanowni Państwo w trosce o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, które nam powierzacie oraz zagwarantowaniu Państwu pełni uprawnień związanych z tym faktem poniżej podajmy najistotniejsze informacje:

  • Administratorem danych osobowych jest KFD sp. z o.o. ul. Innowacyjna 4, 55-330 KRS 0000347770, NIP: 6312604082. W sprawie Państwa danych osobowych można kontaktować się