2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdynia
  7. Obsługa produkcji - Chylonia
Dodane 04 czerwca 2024

Poszukujemy Specjalisty - operatora linii produkcyjnej

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o stabilnej pozycji na rynku. Do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy na stanowisku specjalisty - operatora linii produkcyjnej.

Miejsce pracy: Rumia

Czas pracy: od soboty do środy, praca zmianowa, godz. 5:00-13:00, 9:00-17:00, 18:00 - 2:00.

Zakres zadań:

  • Praca i jednoczesny nadzór nad prawidłowością działania linii produkcyjnej (branża spożywcza),

  • Raportowanie niezbędnych danych z pracy linii produkcyjnej oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej,

  • Utrzymanie w sprawności linii produkcyjnej poprzez właściwą konserwację urządzeń produkcyjnych,

  • Aktywny udział w działaniach poprawiających wydajność, jakość i bezpieczeństwo linii produkcyjnej,

  • Dbałość o jakość produkcji zgodnie z obowiązującymi normami,

  • Dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej,

  • Staranne i sumienne wykonywanie prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki techniczne i pokrewne),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,

  • Umiejętność samodzielnych regulacji maszyn i urządzeń,

  • Umiejętność czytania schematów budowy maszyn,

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami i sprzętem naprawczym,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej spożywczej  przy obsłudze maszyn i linii produkcyjnej (produkcja ciągła),

  • Mile widziana znajomość budowy i działania układów sterowania, elektrycznych, hydraulicznych,

  • Opanowanie i umiejętność szybkiego podejmowania trafnych decyzji,

  • Odpowiedzialność, dokładność, sumienność.

 Oferujemy:

  • Okres próbny umowa zlecenie,

  • Po okresie próbnym kontrakt B2B - opłacamy ZUS i podatek,

  • Kontrakt na czas nieokreślony,

  • Płatny urlop,

  • Możliwość skorzystania z usług księgowych na preferencyjnych warunkach,

  • Prywatne ubezpieczenie na zdrowie i życie,

  • Zniżki na nasze produkty,

  • Możliwość dołączenia do programu Multi Sportu.

Prosimy o aplikowanie wraz z załączonym CV.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informując, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 918900859