2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Radom
Dział Rekrutacji
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator linii produkcyjnej w zakładzie drobiarskim

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

ROJO SP. Z O.O. jest polską agencją zatrudnienia założoną w 2014 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18909.

Dla naszego klienta KPS FOOD Sp. z.o.o.

dużego, nowoczesnego i dynamicznie rozwijającego się zakładu drobiarskiego zajmującego się zautomatyzowanym ubojem, rozbiorem i konfekcjonowaniem mięsa z kurczaka, spełniającego najwyższe standardy higieniczno-sanitarne i normy bezpieczeństwa, dostarczającego mięso do markowych klientów na całym świecie, poszukujemy kilku osób na stanowisko:

Operator linii produkcyjnej

Kobieta/Mężczyzna

Miejsce pracy: 26-600  Radom, ul. Energetyków 49

 Umowa o pracę.                                                                                                          Pełny etat.

Zadania:

  • obsługa wybranego odcinka linii produkcyjnej w tym maszyn i urządzeń

  • kontrola procesu produkcyjnego i jakości produktu

  • przestrzeganie zasad HCCP, BHP oraz przepisów obowiązujących w Zakładzie

Oferujemy:

  • wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych operatorów i kierowników

  • pracę zmianową na dwie zmiany po 8 godzin (I zmiana 3:00-11:00, II zmiana 11:00-19:00), od poniedziałku do piątku

  • nagrody motywacyjne

  • terminową wypłatę wynagrodzeń, do 10 dnia następnego miesiąca

  • codzienne obiady na stołówce zakładowej, kawa, herbata

  • codziennie czystą odzież ochronną i obuwie robocze, ubrania ciepłochronne

  • niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy

  • szkolenia merytoryczne

  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy

  • możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego

  • możliwość zgłaszania pomysłów na usprawnienia

Oczekujemy:

  • preferowane wykształcenie średnie techniczne lub chęć do nauki obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora linii produkcyjnej w zakładzie produkcyjnym w branży mięsnej

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętności współpracy w zespole

  • odpowiedzialności

PRZED TOBĄ CIEKAWE WYZWANIA ORAZ DUŻE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU!

Benefity:

  • ubezpieczenie grupowe na życie

  • możliwość zakupu produktów mięsnych wytwarzanych w zakładach produkcyjnych po atrakcyjnych cenach

  • codzienne obiady na stołówce pracowniczej w czasie przerwy

  • możliwość bezpłatnego ubezpieczenia członków rodziny w ubezpieczeniu zdrowotnym ZUS

  • okazjonalne świadczenia socjalne

CV prosimy składać przez OLX, w razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny: 722 220 055.

Administratorem danych osobowych jest ROJO Sp. z o. o. z siedzibą w Bytomiu, ul. Bławatkowa 5/24.

Podanie danych osobowych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy) lub udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody (podstawa prawna: zgoda osoby, której dane dotyczą).

Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.

Każda osoba może wyrazić zgodę na wykorzystanie dodatkowych danych w procesie rekrutacji. Jeżeli Pan/Pani wyrazi taką zgodę, dane Pana/Pani będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgoda jest dobrowolna, może ją Pan/Pani wycofać w każdym momencie. Będziemy wykorzystywali Pana/Pani dane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wykorzystanie dodatkowych danych w procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROJO Sp. z o. o. moich dodatkowych danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Każda osoba może wyrazić zgodę na wykorzystanie danych w kolejnych rekrutacjach. Jeżeli Pan/Pani wyrazi taką zgodę, dane Pana/Pani pozostaną w tym celu w systemie. Zgoda jest dobrowolna, może ją Pan/Pani wycofać w każdym momencie. Będziemy wykorzystywali Pana/Pani dane w celu przyszłych rekrutacji nie dłużej niż jeden rok od momentu wyrażenia zgody.

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wykorzystanie swoich danych w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROJO Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 667153820