2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Osła
Dodane 15 maja 2024

Operator linii produkcyjnej - Van Werven Poland - Osła

Lokalizacja

Osła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Van Werven Poland Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Miejsce pracy: Osła 1J, Gromadka

Główne zadania:

  • obsługa linii produkcyjnej,

  • kontrola procesu produkcyjnego,

  • kontrola jakości produktu,

  • konserwacja maszyn

  • prace porządkowe na hali produkcyjnej.

WymaganIa:

  • Gotowość do pracy w systemie 12 godzinnym (praca „2na2”: 2 tygodnie pracy przez 12h od poniedziałku do soboty, kolejne 2 tygodnie odpoczynek).

  • Dyspozycyjność i chęci do pracy, kreatywność, dokładność , staranność , skrupulatność, punktualność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjny system premiowy.

  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli:

Lokalizacja

Osła,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Osła
ID: 746772415