2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Żyrardów
Ruukki Polska
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator linii produkcyjnej, Ruukki Polska Żyrardów

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie firma Ruukki Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Żyrardów

Główne obowiązki

  • Obsługa linii produkcyjnej,

  • Kontrola przebiegu produkcji,

  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze linii produkcyjnej,

  • Wykształcenie zawodowe/ techniczne,

  • Zaangażowanie i sumienne wykonywanie obowiązków służbowych,

  • Chęć uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego i/ lub suwnicy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Ruukki,

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Dofinansowanie posiłków serwowanych w firmowej stołówce,

  • Dofinansowanie kart sportowych Multisport Plus,

  • Świadczenia socjalne (dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie świąteczne, pożyczki na preferencyjnych warunkach),

  • Prywatną opiekę medyczną (w placówkach Luxmed i partnerskich),

  • Premię w ramach programu poleceń pracowników,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach również dla Twojej rodziny,

  • Szkolenia uprawniające do obsługi wózków widłowych lub suwnicy,

  • Pracę w firmie, w której bezpieczeństwo jest priorytetem,

  • Pracę w firmie będącej liderem na rynku.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Administratorem Pani/ Pana danych osobowych  ("Administrator") jest Ruukki Polska Sp. z o.o.; ul. Jaktorowska 13, 96-300 Żyrardów.

Na podstawie art. 14 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (,,RODO”), Administrator przekazuje poniżej informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 900539401