2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Ruda Śląska
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator Linii Produkcyjnej - Pracownik Sortowni - Ruda Śląska

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę;

  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, również w weekendy;

  • Zaangażowanie;

  • Umiejętność pracy w grupie;

  • Rzetelność, pracowitość;

  • Chęć rozwijania się oraz nauki (możliwość uczestniczenia w szkoleniach i kursach).

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi ładowarek jednonaczyniowych (klasa I);

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (min. II WJO).

Zakres obowiązków:

  • Załadunek materiału na taśmę;

  • Uczestniczenie w procesach usprawniających pracę linii;

  • Obsługa urządzeń wchodzących w skład linii technologicznej;

  • Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych i technicznych;

  • Utrzymanie porządku hali i na stanowisku pracy;

  • Dbałość o powierzony sprzęt.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 872120120