2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Siedlce
Dodane 16 maja 2024

Operator linii produkcyjnej / Operator maszyn

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ODMET S.A. jest dystrybutorem wyrobów hutniczych ze stali węglowej i nierdzewnej, aluminium, blach dachowych oraz ogrodzeń i bram garażowych od 1989 roku, a od 2010 Spółka jest dostawcą blach stalowych zimno- i gorącowalcowanych krojonych na wymiar z kręgów we własnym Stalowym Centrum Serwisowym.

Miejsce pracy: Siedlce, ul. Brzeska 120

Zakres obowiązków:

  • praca i jednoczesny nadzór nad prawidłowością działania linii produkcyjnej,

  • raportowanie niezbędnych danych z pracy linii produkcyjnej oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej,

  • wykonywanie cyklicznych prac konserwacyjnych oraz uczestnictwo w naprawach linii produkcyjnej,

  • aktywny udział w działaniach poprawiających wydajność, jakość i bezpieczeństwo pracy na linii produkcyjnej,

  • dbałość o jakość produkcji zgodnie z obowiązującymi normami,

  • staranne i sumienne wykonywanie prac.

Wymagania:

  • umiejętność samodzielnych regulacji maszyn i urządzeń, tzw. smykałka/zmysł techniczny,

  • rzetelność, punktualność, umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane uprawnienia na suwnicę,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej przy obsłudze maszyn lub linii produkcyjnych (cięcie poprzeczne blach na linii).

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system nagród miesięcznych,

  • terminowość wypłat wynagrodzeń,

  • pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia,

  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy,

  • szkolenia wstępne i stanowiskowe,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • program poleceń pracowniczych,

  • ubezpieczenie grupowe.

    Koniecznie w CV proszę dopisać:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Operator linii produkcyjnej / Operator maszyn, prowadzonego przez ODMET S.A. z siedzibą w Siedlcach, ul. Brzeska 120”

    Bez powyższej klauzuli nie będziemy mogli rozpatrywać Twojego CV.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 917143588