2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Skarbimierz Osiedle
Dodane 15 kwietnia 2024

Operator linii produkcyjnej - Okpol Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

4 800 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skarbimierz Osiedle

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma OKPOL Sp. z o.o. ze Skarbimierza prowadzi rekrutację na stanowisko:

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Opis stanowiska:

  • Obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń biorących udział w produkcji

  • Postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy

  • Kontrola jakości wyrobu gotowego

  • Współpraca z pracownikami magazynu

  • Przestrzeganie zasad BHP

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Motywacja do podjęcia stabilnej pracy na pełen etat

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Pracę w systemie jednozmianowym (7:00 - 15:00)

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Opieka medyczna

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Program poleceń pracowników

  • Premie świąteczne

  • Zniżki na produkty firmowe

CV prosimy składać poprzez portal olx lub w siedzibie firmy: Okpol Sp. z o.o. ul. Topolowa 24 49-318 Skarbimierz-Osiedle

Prosimy o załączenie w CV poniższej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”. Administratorem danych osobowych jest firma Okpol Sp.z o.o z siedzibą w 49-318 Skarbimierz, ul. Topolowa 24, więcej na www.okpol.pl

Lokalizacja

Skarbimierz Osiedle,

Opolskie

Opolskie, Skarbimierz Osiedle
ID: 459082153