2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Nowa Huta
Karolina Szaruga-Pichór
Dodane 29 kwietnia 2024

operator linii produkcyjnej

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Szukasz pierwszej pracy lub chcesz coś zmienić?

Masz zdolności manualne?

Poszukujemy pracowników na stanowiska: pracownik/-ca linii produkcyjnej

Oferujemy przyzakładowy dojazd pracowniczy!

Lokalizacja miejsca pracy: NIEPOŁOMICE

oferujemy

  • wynagrodzenie dla operatora linii produkcyjnej  4400 zł brutto podstawa + do 200 zł brutto premii, dodatek  700 zł brutto do pracy w  systemie po 12h
  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlop)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta po okresie próbnym
  • pracę na III zmiany 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 (ewentualnie II zmiany 6:00- 18:00, 18:00- 6:00 (praca według grafiku np. 2 dni pracy, 2 dni wolnego )
  • możliwość dojazdu przyzakładowym autobusem z miejscowości: Skała, Kraków, Miechów, Książ Mały, Kocmyrzów Luborzyca, Racławice, Radziemice, Kalina Wielka, Słomniki, Szczurowa, Rzezawa, Bochnia, Działoszyce, Skalbmierz, Kazimierza Wielka, Proszowice, Nowe Brzesko, Chobot, Wola Batorska
  • pakiet benefitów(opieka medyczna, pakiet sportowy)

zadania

  • praca przy linii produkcyjnej- produkcja silników
  • prace manualne
  • montaż podzespołów

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym, również w zmianach nocnych
  • chęci do pracy i  długotrwałej współpracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 910348673