2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Bogumiłów
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator linii produkcyjnej

Lokalizacja

Bogumiłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Epicom Sp. z o.o. jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży FMCG w Polsce. Od ponad 15 lat specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości papierów higienicznych – ręczników kuchennych i papieru toaletowego. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w kraju. Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w Polsce. Podstawą sukcesu Epicom jest młody, dynamiczny i niezwykle profesjonalny zespół ludzi, który od zawsze jest priorytetem i najwyższą wartością w firmie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy do naszego zakładu produkcyjnego w Bogumiłowie gm. Kleszczów ( 20 km od Bełchatowa ) poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Operator Linii Produkcyjnej

Zakres obowiązków:

·       Obsługa maszyn produkcyjnych

·       Nadzór nad poprawnym przebiegiem procesu

·       Utrzymanie maszyn w ciągłej produkcji

·       Praca w systemie równoważnym zmiany po 12godz

·       Wykonywanie drobnych prac serwisowych

·       Nadzór nad kontrolą wyrobów w toku produkcji – odpowiedzialność za jakość wyrobu gotowego.

·       Prowadzenie/nadzór dziennej dokumentacji produkcji – Raporty, Protokoły kontroli oraz inne wymagane dokumenty w czasie produkcji.

·       Przestrzeganie wewnętrznych standardów i procedur.

·       Dbałość o urządzenia, materiały i inne mienie stanowiące własność pracodawcy.

·       Przestrzeganie zasad BHP i p.poż.

Wymagania:

·       Wykształcenie min. średnie techniczne (mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne)

·       Min 2 letnie doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

·       Innowacyjność i bardzo dobra organizacja pracy

·       Znajomość pakietu MS Office

·       Szybkość działania oraz chęć nauki i rozwoju

·       Otwartość na zmiany, zdolność podejmowania decyzji oraz ich komunikowania

·       Dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość

Oferujemy:

·       Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·       Bogaty system szkoleniowy,

·       Praca w systemie równoważnym, zmiany po 12 godz.

·       Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

·       Konkurencyjne wynagrodzenie

·       Bogaty pakiet dodatków motywacyjnych do wynagrodzenia (premia miesięczna, premia absencyjna, dodatek urlopowy, bony świąteczne, nagrody uznaniowe, dopłata do grupowego ubezpieczenia na życie, dopłata do posiłków).

Lokalizacja

Bogumiłów,

Łódzkie

Łódzkie, Bogumiłów
ID: 852337415