2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna
Dodane 12 kwietnia 2024

Operator linii produkcyjnej - 4,5-5 tys netto m/c + premie!

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nieduża firma produkcyjna zlokalizowana w Pabianicach poszukuje kandydata na stanowisko: operator linii produkcyjnej.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dodatkowe premie finansowe: frekwencyjna: 250 PLN netto oraz za nie palenie: 200 PLN netto

  • zwrot kosztów dojazdu do pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • spotkania integracyjne oraz szkolenia

  • stałe wsparcie w czasie wdrożenia

  • możliwość awansu na stanowiska „starszego operatora” – „lidera” – „kierownika produkcji”

  • mieszkanie pracownicze (5 minut od zakładu pracy)

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • obsługa maszyn

  • zapewnienie ciągłości pracy na linii produkcyjnej / utrzymywanie maszyn w ruchu ciągłym

  • usuwanie awarii niewymagających specjalnych uprawnień

  • realizowanie planów produkcyjnych

  • kontrola jakości produkowanych wyrobów

  • nastawienie na osiąganie celów jakościowych i ilościowych

  • dbanie o stanowisko pracy

OCZEKIWANIA:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmian (5-13, 13-21,21-5; start pon 5.00 – koniec sob 5.00)

  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność wykonywania zadań

  • mile widziane doświadczenie na produkcji

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 896549903