2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Oława
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator Linii. Produkcja artykułów higienicznych Essity Oława

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zdobądź PRACĘ INNĄ NIŻ WSZYSTKIE w stabilnej firmie ESSITY w OŁAWIE!

 Szukamy: Operator Linii Produkcyjnej

 ZAPEWNIAMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą,

  • niezbędną odzież i obuwie robocze dostosowane do pracy na produkcji,

  • finansowanie kursu na obsługę wózków/suwnic (w zależności od funkcji),

  • pracę w przyjaznych warunkach (klimatyzowana hala produkcyjna, system 5S),

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, premia miesięczna, dodatki z tytułu pracy zmianowej oraz w weekendy).

TWOJE ZADANIA:

  • obsługa maszyn i urządzeń zgodnie ze standardami określonymi w instrukcjach,

  • czynny udział w procesie produkcji,

  • zapewnienie odpowiedniej jakości produktów,

  • dbanie o prawidłową komunikację między zmianami oraz innymi osobami zaangażowanymi w proces produkcyjny.

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • doświadczenia w pracy przy produkcji,

  • zdolności manualnych,

  • podstawowej znajomości obsługi komputera,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania.

OCZEKIWAĆ OD NAS MOŻESZ:

  • prywatnej opieki medycznej,

  • opieki lekarza zakładowego,

  • ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowania dojazdów do pracy,

  • dofinansowania zakupu posiłków i napojów,

  • dofinansowania zajęć sportowych,

  • dofinansowania do wypoczynku tzw ”wczasy pod gruszą” z ZFŚS,

  • paczek świątecznych.

Kliknij Aplikuj teraz i dołącz swoje CV.

 Masz pytania, zadzwoń: 72*******18

Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 t.j.), wyrażam zgodę firmie Essity Operations Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Oławie przy ul. 3 Maja 30A na: przetwarzanie moich dobrowolnie podanych danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, w celu prowadzenia i administrowania procesem rekrutacji , a także na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych osobom prowadzącym proces rekrutacji zatrudnionym w innych spółkach Essity. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, celu zbierania danych oraz dobrowolności podania danych.”

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 562764799