2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Krosno Odrzańskie
Dodane Dzisiaj o 12:46

Operator Linii Pakowania

Lokalizacja

Krosno Odrzańskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma handlowo-produkcyjna Krosno-Metal Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie Odrzańskim poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator linii pakowania

Zakres obowiązków:

  • Obsługa urządzenia owijającego;
  • Obsługa urządzeń pneumatycznych;
  •  Wykonywanie opakowań/palet zgodnie z instrukcją;

Nie wymagamy doświadczenia - przyuczymy do zawodu;

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowania,

- premię roczną,

- ubezpieczenie grupowe,

- dostęp do nowoczesnych technologii,

- możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu,

- imprezy firmowe, jak wigilia pracownicza oraz świąteczne upominki.

Jeśli szukają Państwo stabilnej pracy w miłej atmosferze, to zapraszamy do aplikowania.

Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz poniżej.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji".

Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali CV w naszej bazie, proszę dodatkowo umieścić w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Krosno-Metal Spółka z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy".

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem mailowym.

Lokalizacja

Krosno Odrzańskie,

Lubuskie

Lubuskie, Krosno Odrzańskie
ID: 676390050