2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Kraśnik
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator linii do regranulacji z obsługą wózka widł. - AKPOL Adam Kuś

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma AKPOL założona przez Adama Kusia działa na polskim rynku recyklingowym od 2005 roku. W ciągu kilkunastu lat stworzyła swój autorski, innowacyjny park technologiczny, który umożliwia profesjonalne przetwarzanie odpadów z tworzyw sztucznych

i produkcję wysokiej jakości regranulatu z polietylenu i polipropylenu, docenianych przez producentów z całego świata.

Naszą MISJĄ jest dbanie o środowisko naturalne poprzez przetwarzanie odpadów post konsumenckich i produkcję regranulatu. Chcemy być liderem rynku w produkcji regranulatu zarówno w Polsce jak i w Europie oraz na świecie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Operator linii do regranulacji z obsługą wózka widłowego.

Od naszych kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności obsługi wózka widłowego lub uprawnienia UDT na wózki widłowe;

  • dobra organizacja pracy, w tym umiejętność pracy pod presją czasu;

  • sprawność manualna, zaradność;

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora linii do regranulacji.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad produkowanym regranulatem;

  • obsługa linii do regranulacji;

  • obsługa wózka widłowego;

  • dbałość porządek w miejscu pracy oraz utrzymanie maszyny w należytym stanie technicznym.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii wydajnościowej;

  • szkolenie wdrażające;

  • bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy (z Kraśnika, Gościeradowa, Modliborzyc i okolic);

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;

  • rozwój zawodowy, w tym podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz możliwość.

*Zastrzegamy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.AKPOL to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo ekologiczne, zajmujące się przetwarzaniem odpadów pokonsumenckich z tworzyw sztucznych oraz produkcją jakościowych regranulatów HDPE, LDPE i PP. To jedna z największych firm w Polsce Wschodniej, zatrudniająca ponad 300 pracowników.

*Zastrzegamy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 707329575