2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 09 maja 2024

Operator linii chemicznej

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SPX FLOW TECHNOLOGY POLAND jest ogólnoświatowym dostawcą rozwiązań z zakresu inżynierii procesowej i automatyki dla branży mleczarskiej i przemysłu spożywczego. Począwszy od dostarczania komponentów inżynieryjnych, a skończywszy na kompleksowym projektowaniu procesów. Pomagamy klientom podnieść wydajność i rentowność ich zakładów, a także utrzymać ten poziom przez kolejne lata dzięki usługom wsparcia technicznego, starannie dostosowanego do potrzeb klienta. Firma również zajmuje się realizacją projektów inżynieryjnych, produkcją wymienników ciepła, pomp i zaworów, homogenizatorów i urządzeń do produkcji masła i margaryny.

W Bydgoszczy zatrudniamy już prawie 600 pracowników i obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Podstawowe obowiązki

  • Utrzymywanie płynności produkcyjnej w tym planowanie produkcji,

  • Obsługa zmechanizowanej linii chemicznej,

  • Kontrolowanie procesów chemicznych,

  • Ustawianie parametrów procesów,

  • Kontrola stanów magazynowych surowców,

  • Prace związane z konserwacją kąpieli chemicznych (uzupełnianie składu, regenerowanie kąpieli),

  • Dbałość o stanowisko pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe - preferowany kierunek chemiczny,

  • Sprawność manualna oraz techniczna,

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności,

  • Zaangażowanie w pracę,

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo na stanowisku pracy, bezwzględne stosowanie się do przepisów BHP,

  • Mile widziane zdolności analityczne.

  • UWAGA: Nie wymagamy doświadczenia, oferujemy przyuczenie na dane stanowisko

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie, gwarantującej możliwości rozwoju.

  • Możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności - treningi i szkolenia.

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Dopłaty do posiłków w stołówce firmowej.

  • Premię roczną.

  • Kartę Fit Profit – w części finansowaną przez pracodawcę.

  • ZFŚS - bony na święta dla dzieci oraz Pracowników.

  • Wczasy pod gruszą.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 917113665