2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Zawiercie
  7. Obsługa produkcji - Marciszów
Dodane 15 maja 2024

Operator linii anodowania - Zawiercie

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zawiercie, Marciszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja zatrudnienia Trenkwalder&Partner (nr cert. 388) aktualnie dla naszego Klienta z Zawiercia poszukujemy kandydatów na stanowisko: Galwanizera

Obowiązki:

  • przeprowadzanie procesu anodowania oraz barwienia detali zgodnie z instrukcją stanowiskową,

  • weryfikacja poprawnego działania urządzeń linii galwanicznej

  • prowadzenie prac zgodnie z aktualnymi normami jakościowymi i ilościowymi

  • realizacja planu produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie)

  • znajomość procesów chemicznej obróbki metali

  • umiejętność obsługi komputera

  • umiejętność pracy zgodnie z procedurami/instrukcjami

  • przestrzeganie standardów dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

  • dyspozycyjność - gotowość do pracy w trybie zmianowym

  • wysoka kultura pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzane obowiązki

Oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową - możliwość szybkiego przejścia pod zakład

  • wynagrodzenie podstawowe + premię miesięczną

  • dodatek absencyjny

  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Marciszów
ID: 918494271