2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Bałuty
Cassioli Polska
Dodane 13 czerwca 2024

Operator Lasera//Praca od zaraz/Umowa

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Cassioli Polska, międzynarodowy lider w sektorze automatyzacji produkcji, w związku z rozwojem zakładu produkcyjnego w Łodzi poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

OPERATOR LASERA

Miejsce pracy: Łódź, ul. Pojezierska 97

Opis stanowiska:

Praca dwuzmianowa. Osoba na tym stanowisku będzie obsługiwać maszynę do cięcia laserowego oraz prowadzić niezbędną dokumentację.

Oferujemy Ci:

  • Udział w realizacji ciekawych projektów dla renomowanych klientów

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę od pierwszego dnia)

  • Wdrożenie i wsparcie na stanowisku pracy

  • Kartę Medicover Sport z dofinansowaniem przez pracodawcę

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną LUX MED

  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę

  • Kurs języka włoskiego finansowany przez pracodawcę

  • Spotkania i wyjścia firmowe

  • Pyszną włoską kawę

Wymagamy od Ciebie:

  • Zmysł techniczny i chęć do nauki

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane:

  • Angielski lub włoski w stopniu komunikatywnym

  • Aktualne uprawnienia UDT - wózek widłowy

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych w siedzibie firmy (91-341 Łódź przy ul. Pojezierskiej 97) lub skorzystanie z opcji Aplikuj lub Napisz wiadomość.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny na nr 42 272 36 60.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 920360155