2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łowicz
Dodane 10 kwietnia 2024

Operator lasera 2D i 3D do cięcia stali

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent wysokiej jakości urządzeń na place zabaw dla dzieci - firma BabyCam / VinciPlay - w związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukuje osoby na stanowisko:

Operator lasera 2D i 3D do cięcia stali - możliwość przyuczenia

miejsce pracy: Łowicz

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny do cięcia laserem na podstawie zlecenia produkcyjnego,

  • dbanie o najwyższą jakość wykonywanych wyrobów.

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • obsługa komputera,

  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,

Oferujemy:

  • możliwość przyuczenia do zawodu,

  • praca całoroczna,

  • praca zmianowa,

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych, możliwość rozwoju i awansu,

  • program szkoleń,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • odzież roboczą,

  • dofinansowanie do karty Mulitsport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 910739439