2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Kolonia Warszawska
Jarper Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator ładowarki, wózka widłowego

Lokalizacja

Kolonia Warszawska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma JARPER Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą od 1993 roku w zakresie wywozu nieczystości stałych i płynnych. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącą się uznaniem i zaufaniem kontrahentów.

W związku z ciągłym rozwojem firmy, zatrudnimy osobę na stanowisko: Operator ładowarki:

Zakres obowiązków:

  • Załadunki pojazdów transportowych, obsługa maszyn i urządzeń towarzyszących, obsługa hali przyjmowania odpadów,

  • klasyfikacja materiałowa odpadów,

  • dbałość i odpowiedzialność za powierzony sprzęt,

  • prace związane z zapewnieniem ciągłości produkcji,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia na ładowarki jednonaczyniowe, teleskopowe, uprawnienia kat. I WJO,

  • punktualność i rzetelności w wykonywaniu obowiązków,

  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,

  • mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe, ze zmiennym wysięgiem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń grupowych na życie,

  • zatrudnienie w firmie z 30 letnim stażem,

  • gwarancję terminowej płatności wynagrodzenia,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja

Kolonia Warszawska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kolonia Warszawska
ID: 860761223