2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Białystok
  6. Budowa / remonty - Piasta II
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator ładowarki w Euro-Trans

Lokalizacja

Białystok, Piasta II

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

EURO - TRANS TO LIDER ZINTEGROWANYCH ROZWIĄZAŃ TRANSPORTOWYCH, DEDYKOWANYCH BRANŻY BUDOWLANEJ W POLSCE.

Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, które codziennie realizują projekty transportowe dla stałych i nowych klientów.

Firma zatrudni Operatora Ładowarki

Miejsce pracy: Białystok/Sokółka

Opis stanowiska:

• Praca ładowarką kołową na terenie wytwórni betonu towarowego

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Uprawnienia min. II kat. Do 5 m³

• Dyspozycyjność.

Oferujemy:

• Współpracę z Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

• Świadczenie usług w ramach własnej działalności gospodarczej.

• Możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności.

• Terminowe rozliczenia.

• Możliwość zakwaterowania dla osób z innych miast.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a RODO (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, przez EURO-TRANS Sp. z o.o, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Piasta II
ID: 914374348